villanyszerelői lehetőség szolgálati lakással innsbruckban w/m in Innsbruck

Veröffentlicht
Kontakt
nadine alber, randstad austria
Job-Typ
festanstellung
Gehalt
€ 13,53 pro stunde, zzgl. Zulagen und Zuschläge

job details

Ort
innsbruck, tirol
Kategorie
Facharbeit, Gewerbe & Produktion
Job-Typ
Gehalt
Referenznummer
20200605-619-AN-02
Kontakt
Telefon
0512 57 34 29

Stellenbeschreibung

Szeretne villanyszerelőként építkezési területeken dolgozni? Amihez ráadásul egy szolgálati lakás is jár és a munkavégzés helye Tirol? Akkor megtaláltuk, amit keres!

Ügyfelünknek Innsbruck és környékén azonnali kezdési lehetőséggel keresünk villanyszerelőt:

Feladatkörök:

  • Villanyszerelési munkálatok elvégzése építési területeken
  • Elektromos hálózatok bekábelezése és üzemeltetése
  • Mérési jegyzőkönyv készítése

Az álláshoz tartozo elvárások:

  • Villanyszerelő/elektronikai műszerész vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Építkezéseken vagy hasonló területeken szerzett munkatapasztalat
  • Fizikai munkaerőbírás
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Betanítási idő
  • Versenyképes fizetés - min. 2.000,00€ nettó
  • Változatos feladatok
  • Szolgálati lakás biztosítása Innsbruckban - lakhatási költségeket mi álljuk!